Home » Nauka pielęgnacji noworodka

Nauka pielęgnacji noworodka

Pielęgnacja noworodka

Kiedy na świat przychodzi malutki człowiek bardzo szybko staje się dla rodziców całym światem. Codzienna pielęgnacja i karmienie dzieciątka stają się pięknymi rytuałami zbliżającymi Was do siebie, wyciszającymi rodziców i dziecko oraz wprowadzającym regularny i spokojny porządek dnia.

W mamo!tato! poznacie techniki pielęgnacji Waszego maleństwa, dowiecie się jak zapewnić mu najlepszy dla niego sposób karmienia i w jaki sposób udzielić swojemu dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej gdy zaistnieje taka potrzeba. Budowanie rodzinnej bliskości zaczyna się od pierwszych dni życia – naucz się tego z mamo!tato!


Tematyka zajęć:

Pielęgnacja noworodka (3 spotkania):
 

  1. “Przytulny kącik”-  Dowiesz się jak zorganizować miejsce dla dziecka w domu i jak zadbać o jego bezpieczeństwo 

  2. “Od noworodka do niemowlęcia”-Opowiem Ci jak dorasta mały człowiek, jakie zmiany temu towarzyszą, jak wspierać  jego rozwój

  3. “Baby SPA”- Nauczysz sięw jaki sposób pielęgnować bobasa, przeprowadzę dla Ciebie warsztaty kąpieli noworodka

 

Cennik:

Pakiet "Pielęgnacja noworodka"- 3 zajęcia: 240 zł (cena jednostkowa zajęć 80 zł/ 1.5 godz)

  • Jeśli wykupiono pakiet "Poród naturalny" lub "Cięcie cesarskie" cena wynosi: 180 zł (cena jednostkowa zajęć 60zł / 1.5 godz)

Jednorazowe wejście na zajęcia: 100 zł

AKTUALNOŚCI

SZKOŁA DOBREGO RODZENIA MAMO! TATO!

Opieka Położnej  sprawowana jest nad kobietą przez całe życie. Edukacja przedporodowa i wizyty patronażowe po porodzie to tylko część świadczeń udzielanych naszym pacjentkom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szkoła Dobrego Rodzenia

mamo!tato!

ul. Mazowiecka 10

44-355 Jastrzębie-Zdrój

Tel: +48 512 317 203