Home » Karina Zapała-Onak

Karina Zapała-Onak

Z jogą jestem związana od ponad 10 lat. Z czasem moja fascynacja ruchem zaczęła się pogłębiać. Zaczęłam poszerzać swoje horyzonty o inne formy ruchu, co po latach doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem dziś. Obecnie moja praca skupia się na prowadzeniu różnych zajęć jogi oraz treningów z przygotowania motorycznego, zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Jest jednak coś, co nie zmieniło się od momentu, kiedy po raz pierwszy zaczęłam prowadzić samodzielnie zajęcia. Pasja, która stała się moją pracą oraz ciągłe poszerzanie wiedzy i przyjemność z przekazywania jej na zajęciach. To właśnie dlatego często korzystam z możliwości kształcenia się na wszelkiego rodzaju warsztatach oraz konferencjach i regularnie podnoszę swoje kwalifikacje. 

Ukończyłam studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach o kierunku Trener Przygotowania motorycznego oraz Trener Fitness i Sportów Siłowych. Jestem dyplomowanym instruktorem jogi dla kobiet w ciąży. A swoje dalsze projekty badawcze, które mam nadzieję uda mi się zreaizować na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach wiąże z tematyką rozejścia mięśnia prostego u kobiet.

SZKOŁA DOBREGO RODZENIA MAMO! TATO!

Opieka Położnej  sprawowana jest nad kobietą przez całe życie. Edukacja przedporodowa i wizyty patronażowe po porodzie to tylko część świadczeń udzielanych naszym pacjentkom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szkoła Dobrego Rodzenia

mamo!tato!

ul. Mazowiecka 10

44-355 Jastrzębie-Zdrój

Tel: +48 512 317 203