Home » Ilona Stopa

Ilona Stopa

Z wykształcenia i zamiłowania jestem położną. Dyplom zawodowy położnej uzyskałam kończąc Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Studia magisterskie ukończyłam na Śląskim Uniwersytecie Medycznymw Katowicach.

Uprawiane przeze mnie położnictwo ukierunkowane jest w dużej mierze na zaufanie naturze i wspieranie jej oraz wsłuchiwanie się w potrzeby Pacjentek i ich rodzin. Jako członkini Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni staram się propagować ideę porodu naturalnego. Swoją wiedzę i umiejętności systematycznie uzupełniam o specjalistyczne kursy, szkolenia i warsztaty pozwalające mi na wielkokierunkowy rozwój.

Jako położna swoje doświadczenie miałam okazję zdobywać pracując na oddziale ginekologicznym i patologii ciąży, położniczym, izbie przyjęć oraz bloku porodowym Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Jestem osobą aktywną i taki tryb życia prowadzę- nie lubię stać w miejscu . Lubię za to poznawać nowe zakątki świata, smaki i zwyczaje

SZKOŁA DOBREGO RODZENIA MAMO! TATO!

Opieka Położnej  sprawowana jest nad kobietą przez całe życie. Edukacja przedporodowa i wizyty patronażowe po porodzie to tylko część świadczeń udzielanych naszym pacjentkom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szkoła Dobrego Rodzenia

mamo!tato!

ul. Mazowiecka 10

44-355 Jastrzębie-Zdrój

Tel: +48 512 317 203