Home » Aktualności » Dzień Matki w Szkole Dobrego Rodzenia

Dzień Matki w Szkole Dobrego Rodzenia

2020-05-26

Dziś Wasze święto! Dzień Matki to dla nas jeden z ważniejszych dni w roku. Dlatego przygotowałyśmy dla Was prezent - niespodziankę, która mamy nadzieję, przyczyni się do Waszego jeszcze lepszego samopoczucia na co dzień. Niżej znajdziecie link do pobrania mini e-booka z ćwiczeniami oddechowymi. Ale zanim to, chciałabym napisać do Was kilka słów od siebie. 
 
 
Będąc mamą nauczyłam się pić zimną kawę oraz tego, że klocek Lego wgnieciony w stopę o drugiej w nocy może bardziej rozczulać niż boleć, jeśli okazuje się być częścią budowli “na pamiątkę naszej miłości, mamusiu!”.
Nauczyłam się też jak wiele miłości i radości może dawać macierzyństwo, będące zarazem surową lekcją cierpliwości i wyrozumiałości, które jednocześnie wymaga zrozumienia niezrozumiałego.
 
Stając się mamą, często gonimy za niedoścignionym ideałem macierzyństwa, niejednokrotnie ignorując własne potrzeby, nie tylko te fizyczne.
Ręka do góry która z Was tęskni za chwilą samotnie spędzoną w toalecie?
Te 15 minut dla siebie to czas, w którym niejedna mama potrafiłaby osiągnąć nirvanę, katharsis czy inny stan totalnego spełnienia psychicznego, gdyby tylko te małe klejące łapki nie uwieszały się na szyi a soczyste wargi nie zostawiały lepkich całusów.
Czy da się to pogodzić?
Czy można stać się matką buddą?
Czy da się osiągnąć balans z maluchem na kolanach?
 
 
Mam nadzieję, że nasz prezent dla Was z okazji Dnia Mamy będzie odpowiedzią na te pytania.
Jeśli “szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko” to zrelaksowana i wypoczęta mama, to najszczęśliwsze dziecko na świecie!
Wspaniałego Dnia Matki!
 
Bezpłatne materiały do pobrania znajdziecie tu, wystarczy kliknąć:

Oddech_Szkola_Dobrego_Rodzenia

SZKOŁA DOBREGO RODZENIA MAMO! TATO!