512 317 203 KONTAKT
Od września ruszają zajęcia umuzykalniające dla dzieci
Z myślą o najmłodszych od września otwieramy KLUB ROZWOJU DZIECI I RODZICÓW "BamBamBum". W ramach klubu rozpoczynamy zapisy na zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych.

Regulamin zabawy

Regulamin Zabawy "Dlaczego przytulanie jest fajne?"

Przewijak w plenerze -FESTIWAL KULINARNY 20.09.2015

Jeśli z uwagi na dziecko rezygnujesz z imprez plenerowych, tym razem scenariusz może się zmienić. 20.09.2015 podczas Festiwalu Kulinarnego zapewnimy niemowlakom i ich opiekunom miejsce stworzone specjalnie dla nich, by w komfortowych warunkach przewinąć i nakarmić maleństwo.Udanej zabawy!

Zadania położnej POZ

Położna Podstawowej Opieki Zdrowotnej sprawuje opiekę nad kobietami od urodzenia w każdym okresie jej zycia!

Bezpłatna Poradnia Położnej POZ

Miło nam poinformować, że nasza Szkoła Dobrego Rodzenia została częścią Poradni Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej, dzięki czemu zadeklarowane pacjentki będą mogły skorzystać ze świadczeń edukacji przedporodowej nieodpłatnie.

Mamo! Tato!

Szkoła Dobrego Rodzenia