512 317 203 KONTAKT
Od września ruszają zajęcia umuzykalniające dla dzieci
Z myślą o najmłodszych od września otwieramy KLUB ROZWOJU DZIECI I RODZICÓW "BamBamBum". W ramach klubu rozpoczynamy zapisy na zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych.

Zbadaj KTG swojego dziecka! Tylko u nas!

Pregnabit to innowacyjne, autorskie urządzenie pomiarowe, pozwalające na bezpieczne i wiarygodne badanie akcji serca płodu, tętna mamy oraz zapis czynności skurczowej mięśnia macicy.

Regulamin zabawy

Regulamin Zabawy "Dlaczego przytulanie jest fajne?"

Przewijak w plenerze -FESTIWAL KULINARNY 20.09.2015

Jeśli z uwagi na dziecko rezygnujesz z imprez plenerowych, tym razem scenariusz może się zmienić. 20.09.2015 podczas Festiwalu Kulinarnego zapewnimy niemowlakom i ich opiekunom miejsce stworzone specjalnie dla nich, by w komfortowych warunkach przewinąć i nakarmić maleństwo.Udanej zabawy!

Zadania położnej POZ

Położna Podstawowej Opieki Zdrowotnej sprawuje opiekę nad kobietami od urodzenia w każdym okresie jej zycia!

Mamo! Tato!

Szkoła Dobrego Rodzenia